چرا تعمیرات کولرگازی اپلا سرویس؟


6 ماه گارانتی

ما بدون هیچ قید و شرطی به شما 6 ماه ضمانت رایگان بابت تعمیر تمام لواز الکتریکی میدهیم. اگر مشکل بوجود آمده بعد از زمانی باشد که ما وسیله شما را تعمیر کرده باشیم بدون هیچ سوالی قطعه معیوب را جایگزین میکنیم.

تضمین کمترین قیمت

ما همیشه در تلاش هستیم که قیمت پایین خدمات را حفظ و انتظارات مشتری را اجرا کنیم.

متخصصین خبره

اعضای تیم ما همگی از کارشناسان خبره هستند که بیش از 10 سال در این زمینه از تجربه کاری برخوردار هستند.

سرویس اکسپرس

تضمین میکنیم که کارشناسان ما در مدت 60 دقیقه نزد شما بیایند و با توجه به مشکل وسیله شما را در اسرع وقت تعمیر نمایند.

همین حالا تماس بگیرید!


3664 108 0912

 

 

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی اسپلیت

سازندگان کولر گازی اسپلیت را به دو بخش تقسیم بندی کرده اند که یک قسمت از آن در داخل اتاق نصب می شود و دیگری در خارج از اتاق و در بالای پشت بام وصل می شود که در اصل بخش بیرونی موتور یا کمپرسور است که برای کاهش صدا آن را به دور از اتاق نصب می نمایند. این نوع از کولر از دیگر هم نوع های خود مانند کولر گازی پنجره ای و همچنین قابل حمل فضای بیشتری را نیاز دارد. تکنسین متخصص ما برای تعمیر کولر گازی اسپلیت مهارت بسیار بالایی دارند و شما می توانید در کم ترین زمان ممکن کولر گازی اسپلیت خود را تعمیر نمایید چراکه تعمیرکاران ما کلیه برند ها و انواع کولر را به صورت تخصصی تعمیر می کنند.

تعمیر کولر گازی پرتابل

کولر گازی پرتابل یا به اصطلاح قابل حمل مانند کولر گازی اسپلیت نبوده و در هیچ کدام از برند های این طرح دارای قسمت بیرونی نمی باشد اما دارای صدای بیشتر نسبت به طرح های دیگر می باشد چراکه حتی موتور آن در داخل دستگاه می باشد. اگر دارای کولر گازی پرتابل و یا قابل حمل می باشید باید بدانید که قدرت بسیار بالایی را دارا است و گرم ترین محیط را می تواند به آسانی خنک کند. شما می توانید برای تعمیر کولر گازی پرتابل با نمایندگی مجاز و تعمیرگاه تخصصی کولر گازی ما در تماس باشید. ما در استان تهران همواره به صورت شبانه روزی در تلاش هستیم که کلیه درخواست های شما را در کوتاه ترین زمان ممکن رسیدگی کنیم.

خدماتی نظیر (تعمیر و تعویض موتور کولر گازی،تعمیر و تعویض برد کولر گازی،تعویض خازن کولر گازی،قطعات و لوازم کولر گازی،لوله کشی توکار و روکار کولر گازی)، نصب و راه اندازی و شارژ گاز انواع کولر گازی و اسپیلت در گروه تخصصی اپلا سرویس انجام می شود.

n
.
در واتس آپ با ما در ارتباط باشید...