چرا تعمیرات مایکروفر اپلا سرویس؟


6 ماه گارانتی

ما بدون هیچ قید و شرطی به شما 6 ماه ضمانت رایگان بابت تعمیر تمام لواز الکتریکی میدهیم. اگر مشکل بوجود آمده بعد از زمانی باشد که ما وسیله شما را تعمیر کرده باشیم بدون هیچ سوالی قطعه معیوب را جایگزین میکنیم.

تضمین کمترین قیمت

ما همیشه در تلاش هستیم که قیمت پایین خدمات را حفظ و انتظارات مشتری را اجرا کنیم.

متخصصین خبره

اعضای تیم ما همگی از کارشناسان خبره هستند که بیش از 10 سال در این زمینه از تجربه کاری برخوردار هستند.

سرویس اکسپرس

تضمین میکنیم که کارشناسان ما در مدت 60 دقیقه نزد شما بیایند و با توجه به مشکل وسیله شما را در اسرع وقت تعمیر نمایند.

همین حالا تماس بگیرید!


3664 108 0912

 

 

تعمیر مایکروفر

طرز کار مایکروفر:

فرکانس امواج مایکروفر از امواج مرئی کم‌تر است. پس یعنی انرژی کم‌تری دارد؛ اما چرا باعث گرم شدن مواد غذایی می‌شود؟ این اتفاق مربوط به شکل مواد غذایی است. مولکول‌ها هم مانند بقیه اجسام فرکانس طبیعی دارند. فرکانس طبیعی آن‌ها، فرکانس ارتعاش کاتوره‌ای آن‌هاست. این یعنی امواج (هنگامی که فرکانس آن‌هادر محدوده فرکانس طبیعی مولکول باشد) می‌توانند دامنه حرکت مولکول‌های قطبی را بیش‌تر کنند و کمی به شدت نوسان مولکول‌ها اضافه کنند. این نوسان‌های کوچک، می‌توانند تبدیل به نوسان‌های بزرگ‌تر شوند. البته مولکول‌ها پیچیده‌تر از این حرف‌ها هستند و کار کردن با فرکانس طبیعی آن‌ها مشکل است. با این حال امکان محاسبه فرکانس طبیعی مولکول‌های دو اتمی وجود دارد که چند تا از آن‌ها نشان داده شده‌است. برای اینکه این امواج در همه جهات اطراف غذا پخش شوند، غذا معمولاً بر روی یک میز چرخان می‌چرخد. در مدل‌های قدیمی تر هم از یک پروانه فلزی با تیغه‌های مورب برای پخش کردن امواج استفاده می‌شد. بدون چرخاندن غذا یا پخش کردن امواج، بعضی از نقاط غذا گرم نمی‌شود. چون امواج با این فرکانس، طول موجی معادل ۱۲٫۲۵ سانتی‌متر تولید می‌کنند که اگر به شکل این موج‌ها نگاه کنیم، هر ۶٫۱۲۵ سانتی‌متر، امواج ثابت هستند و با رفت و برگشت موج، مولکول‌های این نقاط تکان نمی‌خورند و گرم نمی‌شوند. با قرار دادن لایه یکنواختی از پنیر کف اجاق، بدون میز چرخان، می‌توان این نقاط را دید. در واقع نقاطی که پنیر آن‌ها ذوب نشده، این نقاط‌اند

مزایای استفاده از مایکروفر:

اجاق مایکروفر برای یخ زدایی مواد غذایی منجمد مثل گوشت، مرغ یا سبزیجات مطلوب است که در عرض چند دقیقه انجام می‌شود. مزیت دیگر پخت با مایکروفر حفظ عطر طبیعی غذاست که باعث می‌شود نمک یا شکر بیش از مقدار لازم به غذا افزوده نشود. مایکروفر غذا را با رطوبت خودش می‌پزد بنابراین لازم نیست چربی اضافی یعنی کره یا روغن به آن افزوده شود.مایکروفر غذا را در زمان کوتاه بدون افزودن آب یا چربی می‌پزد از طرفی همه انرژی در مایکروفر صرف پخت‌وپز می‌شود و برای گرم کردن ظرف یا طبقات فر هدر نمی‌رود بنابراین مایکروفر وسیله‌ای سازگار با مصرف بهینه انرژی است.

مواردی که موجب خرابی مایکروفر شما می شود بشرح زیر می باشد :

  1. مایکروفر گرم نمیکند: در صورت گرم نکردن محتویات داخل دستگاه مکروویو شما ، ممکن است مَگنِت  گرمایشی ایراد داشته باشد و یا برد دستگاه دستور گرم کردن را به مَگنِت  اعلام نکرده باشد تا مَگنِت  شروع بکار کند
  2. مایکروفر روشن نمی شود : ابتدا برق  ورودی چک شود یا در صورت تست سلامت برق ورودی  دستگاه ، برد دستگاه سوخته است و باید  توسط متخصص مربوطه تعویض گردد
  3. غذا داخل مایکروفر نمیچرخد :زمانیکه غذا در داخل مکروویو نچرخد بدان معنی است که  موتور چرخشی دستگاه خراب شده و باید تعویض شود .
  4. بوی سوختگی دستگاه :در صورت بروز  یا مشاهده بوی سوختگی از دستگاه  ، ابتدا سریعا دستگاه را از برق بکشید و با ما تماس بگیرید .
  5. گریل مایکروفر کار نمیکند ( قسمت پیتزا پز): ممکن است فرمان برد دستگاه به قسمت گریل انتقال داده نمیشود یا سیم کشی دستگاه دچار مشکل شده است یا همچنین گریل دستگاه سوخته است که باید تعمیر و یا تعویض شود .
  6. مایکروفر شروع بکار نمیکند: هرگاه دستگاه مایکروفر روشن نشود بعد بررسی  کامل ، ممکن است دکمه استارت دستگاه خراب شده باشد و یا برنامه در حافظه ذخیره نشده باشد که باید برد دستگاه  توسط تعمیرکاران مجرب تعمیر و یا تعویض گردد.
n
.
در واتس آپ با ما در ارتباط باشید...