تعمیر ساید بای ساید فریجیدر : این نکات را همیشه به یاد داشته باشید

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
اطلاعاتی مفید در مورد تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
2019-03-03
تعمیر ساید باي ساید وستينگهاوس
همه نکاتی که در مورد تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس باید بدانید
2019-03-05

یکی از مشکلاتی که تقریبا تمام افراد با آن مواجه هستند پیدا کردن فردی مطمئن برای تعمیر وسایل برقی می باشد. برای حل این مشکل می توانید با خیال راحت با متخصصین اپلا سرویس تماس بگیرید و از این موضوع مطمئن باشید که وسایل برقی شما به راحتی تعمیر خواهند شد. در این مطلب برای شما مطالبی در مورد تعمیر ساید بای ساید فریجیدر ارائه می دهیم و نکاتی در این مورد برای شما متذکر می شویم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد.

 • در صورت داشتن هر گونه مشکلی در مورد وسایل برقی می توانید از تیم اپلا سرویس یاری بخواهید برای داشتن اطلاعات بیشتر و تماس با متخصصین اپلا سرویس می توانید به این لینک مراجعه کنید.

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر : این نکات را همیشه به یاد داشته باشید

در این قسمت برای شما تعدادی از مشکلات ساید بای ساید فریجیدر را معرفی می کنیم و نکاتی مفید در این مورد برای شما توضیح می دهیم. بهتر است در هنگام مشاهده این مشکلات با متخصصین اپلا سرویس تماس بگیرید.

1) مشاهده خطا op در ساید بای ساید فریجیدر

زمانی که خطا op را در ساید بای ساید فریجیدر مشاهده می کنید متوجه این موضوع باشید که سنسور فریزر باز است یا به درستی در مکان خود قرار نگرفته است. در این مورد بهتر است سیم کشی ترمیستور را بررسی کنید. پس از بررسی بهتر است سنسور دما را نیز مورد بررسی قرار دهید. اگر از  اتصال سیم ها اطمینان کافی دارید بهتر است برای تعمیر ساید بای ساید فریجیدر با متخصص تماس بگیرید.

2) مشاهده خطا SH در ساید بای ساید فریجیدر

زمانی که این خطا را مشاهده می کنید بدین معنی می باشد که بین سیم کشی سنسور دما و مادر برد مشکلی وجود دارد و شما باید این قسمت را بررسی کنید. اگر در سیم کشی مشکلی وجود ندارد باید به فکر تعمیر ساید بای ساید فریجیدر خود باشید.

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر : این نکات را همیشه به یاد داشته باشید

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر : این نکات را همیشه به یاد داشته باشید

3) مشاهده خطا DF در ساید بای ساید فریجیدر

زمانی که شما با این خطا مواجه می شوید باید سیستم دیفراست را بررسی کنید. در این مورد به شما پیشنهاد می کنیم برای تعمیر ساید بای ساید فریجیدر به متخصص مراجعه کنید.

4) ساید بای ساید فریجیدر روشن نمی شود

زمانی که در حالت کلی ساید بای ساید فریجیدر شما روشن نمی شود در ابتدا باید پریز را بررسی کنید. اگر مشکل از پریز و سیم پیچی نباشد بهتر است برای تعمیر ساید بای ساید فریجیدر با متخصص تماس بگیرید. بهتر است تا زمانی که تعمیر کار مراجعه می کند ساید بای ساید خود را از برق بکشید.

5) مشاهده خطا EF در ساید بای ساید فریجیدر

زمانی که فن یخچال دچار مشکل شود شما خطا EF را مشاهده می کنید. بهتر است برای حل این خطا با تعمیر کار تماس بگیرید. در تعمیر ساید بای ساید فریجیدر به این نکته توجه داشته باشید، زمانی که یک قطعه از ساید بای ساید شما تعویض می شود باید قطعه اصل جایگزین آن شود.

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر : این نکات را همیشه به یاد داشته باشید

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر : این نکات را همیشه به یاد داشته باشید

6) بوی بد ساید بای ساید فریجیدر

زمانی که ساید بای ساید شما بوی نامطبوعی دارد بهتر است داخل یخچال را تمیز کنید. برای این کار بهتر است از آب گرم و جوش شیرین استفاده کنید.

مشکلات متداول ساید بای ساید فریجیدر

 • صدای غیر طبیعی ساید بای ساید
 • مشکل واشر درب ساید بای ساید
 • یخ ساز به درستی کار نمی کند
 • مصرف برق زیاد توسط ساید بای ساید
 • در مخزن ساید بای ساید آب وجود ندارد

خدمات تعمیر ساید بای ساید فریجیدر توسط اپلا سرویس

 • تعویض موتور و شارژ گاز یخچال و فریزر
 • تعویض ترموستات یخچال و فریزر
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال و فریزر
 • سرویس ساید بای ساید
 • عیب یابی و تعمیرات تخصصی یخچال و فریزر ساید بای ساید
 • تعویض دوره های فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید
 • لوله کشی آب یخ ساز ساید بای ساید (لوله کشی مسی و پلاستیکی)
 • تعمیر و تعویض شیر برقی یخچال و فریزر ساید بای ساید
 • تعمیر یخ ساز یخچال ساید بای ساید
 • تعویض موتور و شارژ گاز ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر

این نکته را به یاد داشته باشید که بهتر است برای تعمیر ساید بای ساید فریجیدر به متخصصین مراجعه کنید. این موضوع باعث می شود شما از تعمیر یخچال خود مطمئن باشید و پس از تعمیر بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر : این نکات را همیشه به یاد داشته باشید

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر : در مورد تعمیر ساید بای ساید این نکات را همیشه به یاد داشته باشید

چرا اپلا سرویس :

 • اپلا سرویس بدون هیچ قید و شرطی به شما 6 ماه ضمانت رایگان بابت تعمیر تمام لوازم الکتریکی می دهد. اگر مشکل به وجود آمده بعد از زمانی باشد که ما وسیله شما را تعمیر کرده باشیم بدون هیچ سوالی قطعه معیوب را جایگزین می کنیم.
 • اعضای تیم اپلا سرویس همگی از کارشناسان خبره هستند که بیش از ۳۰ سال در این زمینه از تجربه کاری برخوردار هستند. شما می توانید از این موضوع مطمئن باشید که متخصصین خبره در این زمینه با ما همکاری دارند.
 • ما به عنوان تیم اپلا سرویس همیشه در تلاش هستیم که قیمت پایین خدمات را حفظ و انتظارات مشتری را اجرا کنیم. ما برای شما کمترین قیمت را در تعمیر وسایل شما تضمین می کنیم.
 • تضمین می کنیم که کارشناسان ما در مدت 60 دقیقه نزد شما بیایند و با توجه به مشکل وسیله شما را در اسرع وقت تعمیر نمایند.

تعمیرات اپلا سرویس : 

گروه فنی و مهندسی اپلا سرویس، با تکیه بر تجربه بیش از 30 سال در زمینه نصب انواع وسایل برقی خانگی مانند یخچال‌‌ و فریزر، ماشین ظرف‌شویی، ماشین لباس‌ شویی، مایکروفر، جاروبرقی، کولر گازی با برندهای مختلف خارجی و ایرانی خدمات مناسبی را به همشهریان ارائه می دهد.

شما می‌توانید با یک تماس از هر نقطه از تهران، خدمات مورد نیاز خود را در عرض یک‌ ساعت توسط کارشناسان و تکنسین‌های متخصص ما دریافت کنید. خدمات تعمیر وسایل برقی در منزل شما ارائه خواهد شد. گارانتی بدون قید و شرط به خدمات ارائه شده و ارائه خدمات با کمترین قیمت از ویژگی ‌های خدمات ارائه شده ما می باشد.

n
.
در واتس آپ با ما در ارتباط باشید...