تمیز کردن درز بندی یخچال در سه گام ساده

تمیز کردن کویل یخچال
سه قدم ساده برای تمیز کردن کویل یخچال
۱۳۹۷-۰۷-۱۷
از رده خارج کردن یخچال قدیمی
چگونگی از رده خارج‌کردن یخچال قدیمی
۱۳۹۷-۰۷-۲۲

تمیز کردن درز بندی یخچال در سه گام ساده

تمیز کردن درز بندی یخچال

درز بندی  در یخچال سبب می‌شود تا مهر و مومی مطمئن بر ضد عبور هوا داشته باشید و از خروج هوای سرد داخل یخچال یا فریزر ممانعت به عمل آید. در نتیجه علاوه بر صرفه‌جویی و کاهش مصرف انرژی، کارآیی دستگاه شما هم افزایش پیدا می‌کند. درز بندی ، دور تا دور درب یخچال شما را فرا گرفته است و نیاز است در برخی از مواقع سال اقدام به تمیز کردن درز بندی یخچال کنید. این مشکل از جمله مواردی است که می‌توانید به راحتی و بدون مراجعه به متخصصان اقدام به رفع این مشکل کنید. از جمله مشکلاتی که می‌توانید بدون مراجعه به متخصص، خودتان در منزل مشکلات را رفع کنید می‌توان به تمیز کردن کویل یخچال، یخ‌زدن مواد غذایی در یخچال و روشن نشدن چراغ یخچال اشاره کرد. شما می‌توانید در سه گام ساده اقدام به تمیز کردن درز بندی یخچال و فریزرتان بکنید.

سه گام تمیز کردن درز بندی یخچال

  1. ساخت محلول نظافت

اولین مرحله جهت تمیز کردن درز بندی یخچال ساختن محلول نظافت می‌باشد. توصیه شرکت جنرال الکتریک بر حل نمودن یک قاشق غذاخوری جوش شیرین با یک لیوان آب گرم است. هم‌چنین می توانید از محلول آب و صابون معمولی نیز برای تمیز کردن درز بندی یخچال خودتان استفاده کنید.

  1. نظافت درز بندی به آرامی

گام دوم تمیز کردن درز بندی یخچال نظافت محل درز می‌باشد. یک دستمال با بافت نرم و یک مسواک را درون محلول خیس نموده و به آرامی درز بندی را بشویید. این شستشو کمک می‌کند تا خرده آشغال‌ها، قارچ‌ها و کپک‌ها زدوده شده و بوی نامطبوع از بین برود. با نظافت و تمیز کرد درز بندی یخچال باعث می‌شوید تا خللی در وظیفه‌شان در مهر و موم‌کردن هوای داخلی نداشته و در نتیجه بهره‌وری یخچال بهبود شما یابد.

  1. بررسی درز بندی

نظافت درز بندی را فرصتی برای بررسی وجود عیب و ایرادی همانند پارگی یا سوراخ در درز بندی  ببینید. برای تست یک‌پارچگی درز بندی، پیشنهاد ما این است که اسکناسی روی درز بندی گذاشته و درب را ببندید. اگر هنگام کشیدن اسکناس به طرفین مقاومتی حس کردید، درز بندی سالم است. اگر قادر بودید بدون مقاومتی اسکناس را حرکت دهید، درز بندی نیاز به تعویض دارد. باید تمامی گوشه‌ها، قسمت بالایی، پایینی و کناره‌های درز بندی را بررسی کنید.

تمیز کردن درز بندی یخچال

با اطمینان یافتن از سلامت درز بندی، طول عمر مواد غذایی داخل یخچال نیز بیشتر خواهد شد. با این نکاتی گفته شد، در واقع هزینه مواد غذایی‌تان نیز کاهش خواهد یافت!

آیا متوجه شده‌اید که یخچال‌تان به خوبی گذشته مواد غذایی را سرد نگه نمی‌دارد؟ برای افزایش طول عمر دستگاه‌تان، بهتر است که چکاپ تعمیراتی را طبق یک برنامه زمان‌بندی‌شده با تعمیرکارهای حرفه‌ای اجرایی کنید. تعمیرکاران متخصص اپلاسرویس با توجه به تجربه کاری و تعهدی که دارند، با افتخار آماده خدمت‌رسانی به شما همشهریان عزیز می‌باشد. شما می‌توانید با یک تماس تلفنی در سریع‌ترین زمان و به صورت رایگان از راهنمایی‌های کارشناسی آن‌ها بهره‌مند شوید. چکاپ دوره‌ای باعث بهبود بهره‌وری و عملکرد دستگاه، و در نتیجه کاهش مبلغ قبض برق‌تان خواهد شد. بررسی‌های تعمیراتی ساده نیز باعث افزایش طول عمر لوازم خانگی می‌شود.

گروه فنی و مهندسی اپلا سرویس، با تکیه بر تجربه بیش از 30 سال در زمینه نصب انواع وسایل برقی خانگی مانند یخچال‌‌وفریزر، ماشین ظرف‌شویی، ماشین لباس‌شویی، مایکروفر، جاروبرقی، کولر گازی با برندهای مختلف خارجی و ایرانی خدمات مناسبی را به همشهریان ارائه دهد.

شما می‌توانید با یک تماس از هر نقطه از تهران، خدمات مورد نیاز خود را در عرض یک‌ساعت توسط کارشناسان و تکنسین‌های متخصص ما دریافت کنید. خدمات تعمیر وسایل برقی در منزل شما ارائه خواهد شد. گارانتی بدون قید و شرط به خدمات ارائه شده و ارائه خدمات با کمترین قیمت از ویژگی‌های خدمات ارائه شده ما است.

منبع:  mrappliance

n
.

وسیله برقی شما معیوب شده است ؟  فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.