چرا تعمیرات یخچال اپلا سرویس؟


6 ماه گارانتی

ما بدون هیچ قید و شرطی به شما 6 ماه ضمانت رایگان بابت تعمیر تمام لواز الکتریکی میدهیم. اگر مشکل بوجود آمده بعد از زمانی باشد که ما وسیله شما را تعمیر کرده باشیم بدون هیچ سوالی قطعه معیوب را جایگزین میکنیم.

تضمین کمترین قیمت

ما همیشه در تلاش هستیم که قیمت پایین خدمات را حفظ و انتظارات مشتری را اجرا کنیم.

متخصصین خبره

اعضای تیم ما همگی از کارشناسان خبره هستند که بیش از ۳۰ سال در این زمینه از تجربه کاری برخوردار هستند.

سرویس اکسپرس

تضمین میکنیم که کارشناسان ما در مدت 60 دقیقه نزد شما بیایند و با توجه به مشکل وسیله شما را در اسرع وقت تعمیر نمایند.

همین حالا تماس بگیرید!


3664 108 0912

تعمیر ساید بای ساید

توضیحات ابتدایی در تعمیر ساید بای ساید به این صورت است که اول باید از برق ورودی به دستگاه یا محافظ مطمین بوده و اگر این موارد مشکلی نداشت مراحل بعدی را چک میکنیم.اگر یخچال یا فریزر خنک نمی کند می تواند از مواردی باشد که شامل تست برق ورودی و یا ترموستات (در دستگاه های ترموستاتی) باشد که اول ترموستات تست می شود . اگر ترموستات سالم باشد و به درستی کار کند موارد بعدی را تست میکنم.مورد دوم موتور بوده که به صورت برق مستقیم تست میکنیم، اگر موتور هم سالم بود سراغ سیم کشی می رویم.لوازمی که …………… که این دو عامل اصلی افت سرما می باشند.معمولا بهتر است که در هنگام تعویض تایمر، ترمو دیسک هم تعویض شود چون عملا این دو به هم مرتبط هستند.در دستگاه هایی که جای ترموستات ، مادربرد دارد بعد از تست موتور سراغ تست مادربرد می رویم که معمولا تعمیر می شوند و اگر تعمیر نشوند در مرحله آخر مادربرد تعویض می شود.در زمانی که مجبور به تعویش موتور یخچال شویم باید بعد از خارج کردن موتور قبلی، لوله های رفت و برگشت حتما شسته شود (با مواد مخصوص شامل….) .در برخی اوقات هم موتور سالم است و هم ترموستات و یا برد. ولی باز هم یخچال روشن نمی شود و یا کار نمیکند! در اینصورت رله و اورلود دستگاه معیوب می باشد ک تعویض آن به راحتی انجام می گیرد.در دستگاه های ساید بای ساید مواردی که توضیح داده شده شامل مواردی بیشتر است. از جمله سنسور، ترمو فیوز و یا سنسور محیط که مقدار هر سنسور (اهم سنسور) با یکدیگر متفاوت است.

در توضیحات بالا بهتر است که با گروه اپلا سرویس تماس گرفته شود تا متخصصین ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل شما حضور یابند.

 

انواع خدمات و تعمیر یخچال،فریزر و ساید بای ساید که در اپلا سرویس ارائه می شود به شرح زیر است:

 

 1. تعویض موتور و شارژ گاز یخچال و فریزر

 2. تعویض ترموستات ورله اورلود یخچال و فریزر

 3. تعویض لاستیک دور درب یخچال و فریزر

 4. سرویس ساید بای ساید شامل :

 5. عیب یابی و تعمیرات تخصصی یخچال و فریزر ساید بای ساید

 6. تعویض دوره های فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید

 7. لوله کشی آب یخساز ساید بای ساید(لوله کشی مسی و پلاستیکی)

 8. تعمیر و تعویض شیر برقی یخچال و فریزر ساید بای ساید

 9. تعمیر یخساز یخچال ساید بای ساید

 10. تعویض موتورو شارژ گاز ساید بای ساید.

 11. تعمیر یخچال فریزر سامسونگ ، ال جی ، فریجیدر، جنرال ، مابه ، کنمور، میله ، ویرپول ، آدمیرال ، آمانا  ، پروفایل ، وایت هاوس ، وستینگ هاوس ، ارج ، پارس ، اسنوا ، هیمالیا ، آزمایش ، امرسان ، فیلکو،فیلور و…

n
.

وسیله برقی شما معیوب شده است ؟  فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.