نکاتی که باید در مورد تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک بدانید

رفع بوی بد ماشین لباسشویی
دلایل و راه‌کارهای رفع بوی بد ماشین لباسشویی
2018-11-20
تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
اطلاعاتی مفید در مورد تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
2019-03-03

بدون شک در هر خانه ای یخچال وجود دارد و همه از این نوع دستگاه در خانه خود استفاده می کنند. سالم بودن یخچال به دلیل مواد غذایی که در داخل آن قرار دارد بسیار مهم و ضروری می باشد. شاید این اتفاق برای شما هم افتاده باشد که یخچال شما خراب شود یا به درستی مانند قبل کار نکند. در این زمان شما از چه روشی برای تعمیر استفاده می کنید؟ بهترین روش در این مورد تماس با یک تعمیرگاه یا نمایندگی تعمیر یخچال می باشد. ما در این مطلب برای شما در مورد تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک نکاتی را متذکر می شویم. امیدواریم از این مطلب زمانی که یخچال ساید بای ساید شما با مشکل روبه رو شده است استفاده کنید.

 • در صورت داشتن هر گونه مشکلی در مورد وسایل برقی می توانید از تیم اپلا سرویس یاری بخواهید برای داشتن اطلاعات بیشتر و تماس با متخصصین اپلا سرویس می توانید به این لینک مراجعه کنید.

نکاتی که باید در مورد تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک بدانید

در این قسمت برای شما تعدادی از مشکلات ساید بای ساید جنرال الکتریک را معرفی می کنیم. بهتر است در هنگام مشاهده این مشکلات با متخصصین اپلا سرویس تماس بگیرید.

1) درجه یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

ممکن است درجه ساید بای ساید جنرال الکتریک به طور مرتب تغییر کند و درجه ثابتی نداشته باشد. این مشکل معمولا به چند دلیل اتفاق می افتد. ممکن است ایراد از موتور باشد. این بدین معنی می باشد که یخچال در راه اندازی موتور با مشکل مواجه است. دلیل دیگری که در این مورد می توان برای متغیر بودن درجه یخچال نام برد، الکتروفن دستگاه می باشد که ممکن است دچار مشکل شده باشد. در این صورت بهتر است برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک خود با متخصصین تماس بگیرید.

2) ساید بای ساید سرمای مناسبی ندارد

ممکن است با این مشکل مواجه شوید که ساید باید ساید جنرال الکتریک به خوبی سرد نمی شود و زمانی که شما دست خود را بر روی یخچال می گذارید این موضوع کاملا مشخص است. در این صورت می توان گفت که ساید بای ساید ایراد گازی دارد یا الکترو فن دستگاه خراب است. هر دو مورد به ما این موضوع را خاطر نشان می کند که دستگاه نیاز به سرویس دارد.

نکاتی که باید در مورد تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک بدانید

نکاتی که باید در مورد تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک بدانید

3) نوسان شدید برق در ساید بای ساید جنرال الکتریک

در تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک حتما باید به نوسانات شدید برق توجه کنید. اگر دستگاه شما نوسانات برق زیادی دارد این بدین معنی می باشد که برد یخچال جنرال الکترونیک شما خراب شده است. خراب شدن برد ساید بای ساید می تواند از لحاظ فیزیکی آسیب زیادی به یخچال بزند. بهتر است برای جلوگیری از خراب شدن برد ساید بای ساید کارهای زیر را انجام دهید :

 • استفاده از یک محافظ برق برای ساید بای ساید
 • دست کاری نکردن برد ساید بای ساید
 • ضربه نخوردن ساید بای ساید

4) خطای HRS در ساید بای ساید جنرال الکتریک

زمانی که ساید باید ساید جنرال الکترونیک ارور HRS را نشان می دهد شما باید متوجه این موضوع شوید که برد یخچال خراب شده است. البته دلیل دیگری هم برای این خطا در ساید بای ساید وجود دارد که آن هم خرابی الکترو فن می باشد. زمانی که این خطا دیده می شود حتما باید با متخصص تماس بگیرید تا تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک شما به راحتی انجام شود.

نکاتی که باید در مورد تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک بدانید

نکاتی که باید در مورد تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک بدانید

5) یخ ساز ساید بای ساید جنرال الکتریک یخ نمی سازد

اگر یخ ساز دستگاه شما یخ نمی سازد و قسمت یخ خالی می باشد این بدین معنی است که شیر برقی ایراد دارد و باید تعمیر شود. ممکن است در برخی موارد خود یخ ساز نیز مشکل داشته باشد که در این صورت باید با تعمیر کار تماس بگیرید.

6) ساید بای ساید گرم است

یکی از بیشترین مشکلاتی که در تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک مواجه هستیم گرم بودن آن است. زمانی که با این مشکل رو به رو شدید از این موضوع آگاه باشید که گرم بودن دستگاه به دلیل مشکل مادر برد می باشد. مادر برد دستگاه شما ایراد دارد و باعث گرم شدن یخچال می شود.

خدمات تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک توسط اپلا سرویس

 • تعویض موتور و شارژ گاز یخچال و فریزر
 • تعویض ترموستات یخچال و فریزر
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال و فریزر
 • سرویس ساید بای ساید
 • عیب یابی و تعمیرات تخصصی یخچال و فریزر ساید بای ساید
 • تعویض دوره های فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید
 • لوله کشی آب یخ ساز ساید بای ساید (لوله کشی مسی و پلاستیکی)
 • تعمیر و تعویض شیر برقی یخچال و فریزر ساید بای ساید
 • تعمیر یخ ساز یخچال ساید بای ساید
 • تعویض موتور و شارژ گاز ساید بای ساید
نکاتی که باید در مورد تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک بدانید

نکاتی که باید در مورد تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک بدانید

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

این نکته را به یاد داشته باشید که بهتر است برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک به متخصصین مراجعه کنید. این موضوع باعث می شود شما از تعمیر یخچال خود مطمئن باشید و پس از تعمیر بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

چرا اپلا سرویس :

 • اپلا سرویس بدون هیچ قید و شرطی به شما 6 ماه ضمانت رایگان بابت تعمیر تمام لوازم الکتریکی می دهد. اگر مشکل به وجود آمده بعد از زمانی باشد که ما وسیله شما را تعمیر کرده باشیم بدون هیچ سوالی قطعه معیوب را جایگزین می کنیم.
 • اعضای تیم اپلا سرویس همگی از کارشناسان خبره هستند که بیش از ۳۰ سال در این زمینه از تجربه کاری برخوردار هستند. شما می توانید از این موضوع مطمئن باشید که متخصصین خبره در این زمینه با ما همکاری دارند.
 • ما به عنوان تیم اپلا سرویس همیشه در تلاش هستیم که قیمت پایین خدمات را حفظ و انتظارات مشتری را اجرا کنیم. ما برای شما کمترین قیمت را در تعمیر وسایل شما تضمین می کنیم.
 • تضمین می کنیم که کارشناسان ما در مدت 60 دقیقه نزد شما بیایند و با توجه به مشکل وسیله شما را در اسرع وقت تعمیر نمایند.

تعمیرات اپلا سرویس

گروه فنی و مهندسی اپلا سرویس، با تکیه بر تجربه بیش از 30 سال در زمینه نصب انواع وسایل برقی خانگی مانند یخچال‌‌ و فریزر، ماشین ظرف‌شویی، ماشین لباس‌ شویی، مایکروفر، جاروبرقی، کولر گازی با برندهای مختلف خارجی و ایرانی خدمات مناسبی را به همشهریان ارائه می دهد.

شما می‌توانید با یک تماس از هر نقطه از تهران، خدمات مورد نیاز خود را در عرض یک‌ ساعت توسط کارشناسان و تکنسین‌های متخصص ما دریافت کنید. خدمات تعمیر وسایل برقی در منزل شما ارائه خواهد شد. گارانتی بدون قید و شرط به خدمات ارائه شده و ارائه خدمات با کمترین قیمت از ویژگی ‌های خدمات ارائه شده ما می باشد.

n
.
در واتس آپ با ما در ارتباط باشید...