همه نکاتی که در مورد تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس باید بدانید

تعمیر ساید بای ساید فریجیدر : این نکات را همیشه به یاد داشته باشید
۱۳۹۷-۱۲-۱۳
تعمیر ساید باي ساید ال جي
در تعمیر ساید بای ساید ال جی این موارد را به یاد داشته باشید
۱۳۹۷-۱۲-۱۵

یکی از مهم ترین مواردی که در تعمیر وسایل برقی باید به آن توجه زیادی کرد مراجعه به افراد کار بلد می باشد. زمانی که وسیله برقی شما خراب می شود این مسئله بسیار مهم است که افراد متخصص برای تعمیر این وسایل به خانه شما مراجعه کنند. در این مطلب برای شما در مورد تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس مطالبی را ارائه می دهیم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد. با ما همراه باشید.

 • در صورت داشتن هر گونه مشکلی در مورد وسایل برقی می توانید از تیم اپلا سرویس یاری بخواهید برای داشتن اطلاعات بیشتر و تماس با متخصصین اپلا سرویس می توانید به این لینک مراجعه کنید.

همه نکاتی که در مورد تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس باید بدانید

در این قسمت برای شما تعدادی از مشکلات ساید بای ساید وستینگهاوس را معرفی می کنیم و نکاتی مفید در این مورد برای شما توضیح می دهیم. بهتر است در هنگام مشاهده این مشکلات با متخصصین اپلا سرویس تماس بگیرید. مشکلاتی که در قسمت زیر آورده شده است مشکلات عمومی این ساید بای ساید می باشد.

1) صدای زیاد ساید بای ساید وستینگهاوس

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما در مورد ساید بای ساید وستینگهاوس رخ دهد صدای زیاد می باشد. در برخی مواقع این دستگاه صداهای بلندی از خود دارد که باعث آزار افراد می شود. در این حالت بهتر است ساید بای ساید شما سرویس شود. معمولا بعد از انجام دادن سرویس کامل این مشکل حل می شود.

2) داغ شدن موتور ساید بای ساید وستینگهاوس

برخی اوقات موتور ساید بای ساید وستینگهاوس به صورت غیر طبیعی داغ می کند و این ممکن است در دراز مدت باعث خراب شدن موتور ساید بای ساید وستینگهاوس شود. بهتر است زمانی که این مورد را مشاهده می کنید برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس با متخصص تماس بگیرید.

همه نکاتی که در مورد تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس باید بدانید

همه نکاتی که در مورد تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس باید بدانید

3) روشن نشدن ساید بای ساید وستینگهاوس

زمانی که ساید بای ساید شما روشن نمی شود در ابتدا حتما پریز و سیم کشی ساید بای ساید را چک کنید. پس از بررسی پریز و سیم کشی اگر دستگاه شما کار نمی کند بهتر است آن را از برق بکشید و برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس خود با متخصص و تعمیر کار تماس بگیرید. به این نکته حتما توجه داشته باشید که قبل از تماس حتما سیم کشی را بررسی کنید.

4) سنسور ساید بای ساید وستینگهاوس کار نمی کند

زمانی که سنسور ساید بای ساید وستینگهاوس به هر دلیلی کار نکرد باید حتما برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس به تعمیر کار مراجعه کنید.

5) لامپ ساید بای ساید وستینگهاوس

زمانی که لامپ ساید بای ساید وستینگهاوس روشن نمی شود بهتر است لامپ دستگاه را عوض کنید. اگر پس از تعویض لامپ دستگاه روشن نشد باید به سراغ سیم کشی بروید.

6) درست کار نکردن درجه ساید بای ساید وستینگهاوس

ممکن است شما با این مشکل مواجه شوید که درجه ساید بای ساید وستینگهاوس به طور مرتب در حال تغییر می باشد و درجه ثابتی را نشان نمی دهد. این موضوع بدین معنی می باشد که یخچال در راه اندازی موتور با مشکل مواجه است. دلیل دیگری که در این مورد می توان برای متغیر بودن درجه یخچال نام برد، الکتروفن دستگاه می باشد. در هر دو صورت برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس باید به تعمیر کار مراجعه کنید.

همه نکاتی که در مورد تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس باید بدانید

همه نکاتی که در مورد تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس باید بدانید

مشکلات متداول ساید بای ساید وستینگهاوس

 • کار نکردن موتور ساید بای ساید وستینگهاوس
 • خنک نکردن موارد غذایی
 • آب دهی ساید بای ساید وستینگهاوس
 • صدای غیر طبیعی ساید بای ساید وستینگهاوس
 • دیفراست نکردن ساید بای ساید وستینگهاوس
 • یخ درست نکردن دستگاه یخ ساز ساید بای ساید وستینگهاوس

خدمات تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس توسط اپلا سرویس

 • تعویض موتور و شارژ گاز یخچال و فریزر
 • تعویض ترموستات یخچال و فریزر
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال و فریزر
 • سرویس ساید بای ساید
 • عیب یابی و تعمیرات تخصصی یخچال و فریزر ساید بای ساید
 • تعویض دوره های فیلتر تصفیه آب یخچال ساید بای ساید
 • لوله کشی آب یخ ساز ساید بای ساید (لوله کشی مسی و پلاستیکی)
 • تعمیر و تعویض شیر برقی یخچال و فریزر ساید بای ساید
 • تعمیر یخ ساز یخچال ساید بای ساید
 • تعویض موتور و شارژ گاز ساید بای ساید

تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس

این نکته را به یاد داشته باشید که بهتر است برای تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس به متخصصین مراجعه کنید. این موضوع باعث می شود شما از تعمیر یخچال خود مطمئن باشید و پس از تعمیر بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

همه نکاتی که در مورد تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس باید بدانید

همه نکاتی که در مورد تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس باید بدانید

چرا اپلا سرویس :

 • اپلا سرویس بدون هیچ قید و شرطی به شما 6 ماه ضمانت رایگان بابت تعمیر تمام لوازم الکتریکی می دهد. اگر مشکل به وجود آمده بعد از زمانی باشد که ما وسیله شما را تعمیر کرده باشیم بدون هیچ سوالی قطعه معیوب را جایگزین می کنیم.
 • اعضای تیم اپلا سرویس همگی از کارشناسان خبره هستند که بیش از ۳۰ سال در این زمینه از تجربه کاری برخوردار هستند. شما می توانید از این موضوع مطمئن باشید که متخصصین خبره در این زمینه با ما همکاری دارند.
 • ما به عنوان تیم اپلا سرویس همیشه در تلاش هستیم که قیمت پایین خدمات را حفظ و انتظارات مشتری را اجرا کنیم. ما برای شما کمترین قیمت را در تعمیر وسایل شما تضمین می کنیم.
 • تضمین می کنیم که کارشناسان ما در مدت 60 دقیقه نزد شما بیایند و با توجه به مشکل وسیله شما را در اسرع وقت تعمیر نمایند.

تعمیرات اپلا سرویس

گروه فنی و مهندسی اپلا سرویس، با تکیه بر تجربه بیش از 30 سال در زمینه نصب انواع وسایل برقی خانگی مانند یخچال‌‌ و فریزر، ماشین ظرف‌شویی، ماشین لباس‌ شویی، مایکروفر، جاروبرقی، کولر گازی با برندهای مختلف خارجی و ایرانی خدمات مناسبی را به همشهریان ارائه می دهد.

شما می‌توانید با یک تماس از هر نقطه از تهران، خدمات مورد نیاز خود را در عرض یک‌ ساعت توسط کارشناسان و تکنسین‌های متخصص ما دریافت کنید. خدمات تعمیر وسایل برقی در منزل شما ارائه خواهد شد. گارانتی بدون قید و شرط به خدمات ارائه شده و ارائه خدمات با کمترین قیمت از ویژگی ‌های خدمات ارائه شده ما می باشد.

 

n
.

وسیله برقی شما معیوب شده است ؟  فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.