اطلاعاتی کامل و مفید در مورد تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشويي ال جي
تعمیر لباسشویی ال جی : خطاها و ارورهای ماشین لباسشویی ال جی
۱۳۹۷-۱۲-۲۳

یکی از مشکلاتی که ممکن است هر فردی در خانه با آن مواجه شود خراب شدن وسایل برقی می باشد. این موضوع بسیار مهم و ضروری می باشد که وسایل برقی توسط یک فرد کار بلد تعمیر شود. ما در این مطلب برای شما خطاها و ایرادهای ماشین لباسشویی بوش را معرفی می کنیم. در این مطلب اطلاعاتی کامل و مفید در مورد تعمیر لباسشویی بوش ارائه می دهیم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد. با ما همراه باشید.

 • در صورت داشتن هر گونه مشکلی در مورد وسایل برقی می توانید از تیم اپلا سرویس یاری بخواهید برای داشتن اطلاعات بیشتر و تماس با متخصصین اپلا سرویس می توانید به این لینک مراجعه کنید.

اطلاعاتی کامل و مفید در مورد تعمیر لباسشویی بوش

1) مشاهده خطا F16 در لباسشویی بوش

زمانی که این خطا در ماشین لباسشویی بوش رخ می دهد به این معنا است که درب دستگاه مشکل دارد. این خطا مربوط به قفل درب دستگاه می باشد. برای حل این مشکل باید قفل درب را بررسی و کنترل کنید.

2) مشاهده خطا F17 در لباسشویی بوش

این خطا به شما نشان می دهد که شیر برق ورودی مشکل دارد. برای حل این مشکل باید بررسی کنید که آب به ماشین لباسشویی بوش می رسد یا نه. اگر مشکل از آب ورودی نباشد بهتر است برای تعمیر لباسشویی بوش با تعمیرکار تماس بگیرید.

اطلاعاتی کامل و مفید در مورد تعمیر لباسشویی بوش

اطلاعاتی کامل و مفید در مورد تعمیر لباسشویی بوش

3) مشاهده خطا F18 در لباسشویی بوش

خطا F18 در لباسشویی بوش به شما نشان می دهد که خطای تخلیه در دستگاه شما وجود دارد. بهتر است برای حل این مشکل در ابتدا پمپ تخلیه را بررسی و کنترل کنید. بعد از بررسی پمپ، خروجی لوله را هم بررسی کنید. اگر مشکل پیش آمده حل نشد باید دسته سیم های پمپ تخلیه را هم بررسی و کنترل کنید.

4) مشاهده خطا F34 در لباسشویی بوش

زمانی که این خطا را مشاهده کردید بهتر است درب دستگاه را بررسی و کنترل کنید. این مشکل می تواند از قفل درب لباسشویی بوش نیز باشد. اگر نتوانید مشکل را حل کنید بهتر است برای تعمیر لباسشویی بوش سریعا اقدام کنید.

5) مشاهده خطا F44 در لباسشویی بوش

این خطا به شما نشان می دهد که موتور دستگاه دچار عیبی شده است. زمانی که این خطا را مشاهده کردید بهتر است اتصالات موتور را با دقت بررسی و کنترل کنید. به شما پیشنهاد می کنیم زمانی که این خطا را مشاهده کردید برای تعمیر لباسشویی بوش خود با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

اطلاعاتی کامل و مفید در مورد تعمیر لباسشویی بوش

اطلاعاتی کامل و مفید در مورد تعمیر لباسشویی بوش

6) مشاهده خطا F57 در لباسشویی بوش

خطا F57 در لباسشویی بوش زمانی رخ می دهد که برد دستگاه یا موتور دستگاه ایرادی داشته باشد. زمانی که این خطا رخ می دهد باید برد ماشین لباسشویی و موتور آن بررسی و کنترل شود.

7) مشاهده خطا F67 در لباسشویی بوش

این خطا که معمولا زیاد در ماشین لباسشویی بوش رخ می دهد نشان می دهد که برد دستگاه خراب شده است. اگر مشکل از برد باشد می تواند به نمایشگر لباسشویی نیز آسیب رساند. زمانی که این خطا رخ می دهد باید برای تعمیر لباسشویی بوش با تعمیر کار متخصص تماس بگیرید.

مشکلات متداول لباسشویی بوش

 • اگر ماشین لباسشویی بوش تخلیه نکرد می تواند این مشکل از پمپ تخلیه باشد، که معمولا یکی از مشکلات اصلی پمپ ها می باشد که صدایی غیر معمول از حالت اولیه می دهد. دلیل دیگر این مشکل می تواند شیلنگ لباسشویی هم باشد و باعث آن می شود که آب به خوبی تخلیه نشود.
 • اگر ماشین لباسشویی بعد از آب گیری کار نکند می تواند از المنت باشد. اگر المنت کار نکند بعد از آب گیری احتیاج به گرم کردن آب می باشد که اگر المنت ماشین لباسشویی خراب شود ماشین لباسشویی کار می کند و ثابت می ماند و لازم است که تکنیسین تعمیرات لباسشویی در محل حضور یابد.
 • اگر ماشین لباسشویی بعد از آب گیری و بعد از گرم کردن آب کار نکرد می تواند از موتور باشد که قادر به چپ و راست زدن دیگر نمی باشد.
 • اگر بعد از اتمام کار درب ماشین لباسشویی قفل شود و باز نشود، یعنی لباس ها در داخل لباسشویی گیر کرده که در بعضی از لباسشویی ها در قسمت پایین کنار دریچه پمپ تخلیه یک ضامن می باشد که می توان در مواقع ضروری ضامن را کشیده و درب را باز کرد و لباس ها را تخلیه کرد تا تکنیسین تعمیرات در محل حاضر شود و رفع عیب کند.
 • اگر لباسشویی آب بیش از حد و یا کمتر از حد معمول آب گیری کند، اشکال در قسمت هیدروستات ماشین لباسشویی می باشد. کار اصلی هیدروستات تنظیم سطح آب می باشد که در لباسشویی ها مقدار آب لازم در دیگ توسط هیدروستات انجام می گیرد.
اطلاعاتی کامل و مفید در مورد تعمیر لباسشویی بوش

اطلاعاتی کامل و مفید در مورد تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش توسط اپلا سرویس

 • تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض برد لباسشویی بوش
 • تعویض کمک لباسشویی بوش
 • تعویض پمپ تخلیه لباسشویی بوش
 • تعویض شیر برقی لباسشویی بوش
 • سیم کشی لباسشویی بوش
 • تعمیر دیگ و بلبرینگ و شفت لباسشویی بوش

چرا اپلا سرویس :

 • اپلا سرویس بدون هیچ قید و شرطی به شما 6 ماه ضمانت رایگان بابت تعمیر تمام لوازم الکتریکی می دهد. اگر مشکل به وجود آمده بعد از زمانی باشد که ما وسیله شما را تعمیر کرده باشیم بدون هیچ سوالی قطعه معیوب را جایگزین می کنیم.
 • اعضای تیم اپلا سرویس همگی از کارشناسان خبره هستند که بیش از ۳۰ سال در این زمینه از تجربه کاری برخوردار هستند. شما می توانید از این موضوع مطمئن باشید که متخصصین خبره در این زمینه با ما همکاری دارند.
 • ما به عنوان تیم اپلا سرویس همیشه در تلاش هستیم که قیمت پایین خدمات را حفظ و انتظارات مشتری را اجرا کنیم. ما برای شما کمترین قیمت را در تعمیر وسایل شما تضمین می کنیم.
 • تضمین می کنیم که کارشناسان ما در مدت 60 دقیقه نزد شما بیایند و با توجه به مشکل وسیله شما را در اسرع وقت تعمیر نمایند.

تعمیرات اپلا سرویس 

گروه فنی و مهندسی اپلا سرویس، با تکیه بر تجربه بیش از 30 سال در زمینه نصب انواع وسایل برقی خانگی مانند یخچال‌‌ و فریزر، ماشین ظرف‌شویی، ماشین لباس‌ شویی، مایکروفر، جاروبرقی، کولر گازی با برندهای مختلف خارجی و ایرانی خدمات مناسبی را به همشهریان ارائه می دهد.

شما می‌توانید با یک تماس از هر نقطه از تهران، خدمات مورد نیاز خود را در عرض یک‌ ساعت توسط کارشناسان و تکنسین‌های متخصص ما دریافت کنید. خدمات تعمیر وسایل برقی در منزل شما ارائه خواهد شد. گارانتی بدون قید و شرط به خدمات ارائه شده و ارائه خدمات با کمترین قیمت از ویژگی ‌های خدمات ارائه شده ما می باشد.

 

n
.

وسیله برقی شما معیوب شده است ؟  فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.